Allahindlus!

Aventuriin ripats

5.00 4.00

Aventuriinist ripats

Aventuriin aitab eesmärgile keskenduda ja lõõgastuda. Aventuriin toetab loovust, motivatsiooni, kiiret tegutsemist. Aitab saada väärilise töö eest väärilist palka.

Ripatsi suurus:  ∼ 1,5 x 2 cm

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Aventuriin ripats

Aventuriin ripats on sobilik kaasas kandmiseks, sest see aitab Sul tehtud töö eest saada väärilist tasu ning tagab, et Sinu panust töösse väärtustataks. Samuti aitab kristall lõõgastuda ja eesmärgile keskenduda. Parandab juhtimis- ja motiveerimisoskust. Samas hoiab antud kristall eemale energiavampiire, kes püüaksid Sinu energiat kahjustada.

Aventuriin sobib hoidmiseks valutaval lihasel, et valu leevendada. Samuti on see sobilik kristall hoidmiseks enda läheduses, et leevendada stressi ja pinget. Näiteks on tegemist sobiliku kiviga stressirikka eksamiperioodi ajaks. Parandab reaktsioonikiirust, seetõttu on seda hea hoida autos. Aventuriini kasutamine meditatsioonis aitab jõuda lähemale oma vaimsele teejuhile.

Toetab loovust, motivatsiooni, kiiret tegutsemist. Tasakaalustab yin’i ja yang’i. Toetab lihaseid, kopse, südant, neerupealisi, kuseteid ja suguelundeid.

Aventuriinile vastavad järgnevad näitajad:

Tšakra: Süda
Tähtkuju: Jäär
Planeet: Marss
Element: Tuli

Kristalle valides võiks lisaks märkidele kasutada iseenda intuitsiooni ja tunnetust. Isegi, kui tähtkuju ei klapi, võib antud kristall Sind põhjusega kõnetada.

Vaata ka meie teisi kristalle ja kaunist seleniidivalikut

Jälgi meid Facebook’is

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.