Kaelakeed

9.0013.00

Poolvääriskividega kaelakeed

Kaelakeed erinevate ripatsitega täidavad erinevaid eesmärke. Valikus keed, mis külvavad küllust ja jõukust, annavad kaitset ja elujõudu, toetavad keerulistel hetkedel.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaelakeed

Kaelakeed erinevate ripatsitega täidavad erinevaid eesmärke. Et oleks küllust, rikkust, jõukust ja kaitset, siis on valikus erinevad komplektid:

Aventuriin + Tiigrisilm → Aventuriin hoolitseb selle eest, et Sind töö juures märgataks ja tunnustataks. Samuti aitab aventuriin saada ausa töö eest väärilist palka. Tiigrisilm on tugev kaitsekivi, mis kaitse Sind nii kodus, tööl kui autos. Lisaks kaitseb Tiigrisilm Sinu varandust.

Aventuriin + Tiigrisilm + Tsitriin → Lisades ripatsina Tsitriini, saab Sinu elu veel külluslikuma tõuke. Tsitriin hoolitseb, et Sinu materiaalsed ja emotsionaalsed varud oleksid rikkalikud.

Aventuriin+ Tiigrisilm + Tsitriin + Mäekristall → Lisades kõigele eelnevale veel mäekristalli ripatsi, anname tõuke, mis võimendab kõikide kristallide tööd.

 

Üks eriline ripatsitega kaelakee komplekt on meie valikus veel ja see on naistele eriti sobilik. Punase jaspise ja mahagon-obsidiaani komplekt võiks olla iga naise läheduses. Punane jaspis toetab juurtšakrat ning kindlustab kahe jalaga maa peal püsimise isegi kui pea on vahel pilvedes. Lisaks sütitab kirgi. Mahagon-obsidiaan leevendab pingeid ja toetab ka menopausile üleminekut. Annab elujõudu ja toetab vajalikul hetkel.

Jälgi meie tegemisi ka Facebook’is!

 

Lisainfo

Komplekt

Aventuriin+Tiigrisilm, Aventuriin+Tiigrisilm+Tsitriin, Aventuriin+Tiigrisilm+Tsitriin+Mäekristall, Punane jaspis+Mahagon-obsidiaan

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.