Seleniit küünlaalus

10.0015.00

Seleniidist küünlaalus

Inglite kivi Seleniit kaitseb, rahustab ja puhastab ruume energeetiliselt. Küünlaalusena tuleb Seleniidi kaunis kuma eriti esile ning kuumusega kivi toime tugevneb. Eriti sobilik kasutamiseks magamistoas.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Seleniit küünlaalus

Seleniit küünlaalus toob eelkõige välja Seleniidi kauni kuma, seejuures puhastades ruume energeetiliselt. Seleniit peletab eemale negatiivsuse, eemaldab vana energia ning puhastab samal ajal aurat. Seleniit rahustab ja lõõgastab ning tasakaalustab emotsioone, parandab otsustusvõimet. Seetõttu kasutatakse Seleniiti sageli meditatsioonis või stressi ja kurbusega võitlemiseks. Mediteerimine muutub Seleniidiga palju hõlpsamaks. Tekib parem arusaam kõiksusest ja meie rollist selles. Seleniit aitab avaneda kroontšakral ja liigutab energiaid hingetähe tšakrasse (meie pea kohal) ning isegi kõrgematesse tšakratesse. See võimaldab meil sügavalt lõõgastuda ja saada osa oma sisemisest teadlikkusest. Mediteerimine aitab tunda ja kogeda, mida Sinu valitud Seleniidil ja selle vibratsioonil on Sulle pakkuda.

Seleniidi nimi tuleb kreeka sõnast Selene, mis tähendab kuud ja on ka kreeka kuujumalanna nimi. Miks just “kuu”? Aga sellepärast et Seleniidi kuma meenutab kuud, eriti kui vaadata seleniit küünlaalust. Kui tuua veel paralleele kuujumalanna Selene’ga, siis seostub Seleniidiga eelkõige naiselik energia. Selene’l oli lausa 50 last ja ka Seleniiti tuntakse kui emade ja laste kristalli. Seleniit parandab viljakust, toetab raseduse ja imetamise ajal. Lastes tekitab Seleniit turvatunnet, seega sobib see hästi ka lastetuppa.

♥ Seleniit on armastuse, aususe ja vaimse paindlikkuse kivi ning aitab hoida armurikkaid suhteid, tuues endaga kaasa harmoonia ja sisemise rahu. Inglite kivina juhatab Seleniit kaitseinglid meieni ning aitab nendega suhelda. Kuna seleniit on rahustav, ärevust vähendav ja lõõgastav kivi ning kuumusega selle toime tugevneb, siis on eriti hea hoida Seleniit küünlaalust magamistoas.

Värvus ja päritolu

Seleniit on tuntud oma valge värvuse poolest, kuid seda leidub ka mitmetes teistes toonides. Värvi on Seleniidile looduses andnud erinevad mineraalid ja metallid. Seleniidi puhul on tegemist vettsisaldava kaltsiumsulfaadiga. Selle teke sai alguse aastasadu tagasi, kui soolavesi ookeanidest aurustuma hakkas. Seleniiti leidub mitmetes riikides ja meie kivid pärinevad Marokost, Atlase mägedest.

Seleniidi eest hoolitsemine

Seleniit armastab valgust ja päikest. Seetõttu ei tohiks Seleniiti hoida pimedas kohas. Kasutades Seleniiti kodu kaitsjana võiks asetada kivid kodu või toa nelja nurka. Seleniit on isepuhastuv ja ei vaja palju hoolt. Siiski võiks seda vahel käes hoida ja heade sõnadega toetada või asetada mõneks ajaks aknale koos mäekristalli või ametüstiga päikese või kuuvalguse kätte. Seleniit on väga habras ja seda võib kergelt kriimustada. Samuti ei talu Seleniit vett. Isegi ülimalt negatiivsed mõtted võivad Seleniidi purustada või pragusid tekitada. Seleniit küünlaaluse sees ja ümber on hea laadida teisi kristalle ja ehteid.

Facebook: vaata lisaks!

Vaata ka teisi seleniidist tooteid

Lisainfo

Kuju

Laevuke, Ümar

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.