Seleniit torn

12.00

Seleniidist torn

Sobib koju ja töölaua juurde, et luua kaitset ja puhastada ruume negatiivsest energiast. Seleniit lõõgastab ja toob rahuliku une, seetõttu sobib torn ka hästi magamistuppa.

Kõrgus ~10cm, läbimõõt ~4.5cm

Ainult 1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Seleniit torn

Seleniit torn sobib koju ja töölaua juurde, et luua kaitset ja puhastada ruume negatiivsest energiast. Seleniit soovitatakse asetada toa või elamispinna nelja nurka, selline paigutus loob nö kaitsva sõõri kodule. Parim oleks veel viies seleniidist ese asetada kodu südamesse, kohta kus pere kõige enam viibib. Suurem seleniidi tükk kodu südames loob harmoonilise keskkonna ja on samas loomulikult väga dekoratiivne. Seleniidi ja ka teiste kristallide paigutusel tuleks eelkõige järgida oma intuitsiooni, et vajadusel kive ümber tõsta. Sarnaselt seleniidist küünlaalusele, on ka torn eriti hea energiate tõstja ja puhastaja.

Seleniit rahustab ja lõõgastab, tasakaalustab emotsioone, parandab otsustusvõimet. Seetõttu kasutatakse Seleniiti sageli meditatsioonis või stressi ja kurbusega võitlemiseks. Mediteerimine muutub Seleniidiga palju hõlpsamaks. Tekib parem arusaam kõiksusest ja meie rollist selles. Seleniit torn sobib asetamiseks enda lähedusse mediteerimise ajal ning teised kristallid võid asetada torni ümber. Seleniit aitab vähendada stressi ja ärevust ning puhastab meie meeled egoistlikest mõtetest. Mediteerides Seleniidiga liigub energia läbi kroontšakra (vaimsuse, energia, jumaliku tarkuse, ühtsuse tšakra) hingetähe tšakrasse (meie pea kohal) ja isegi teistesse kõrgematesse tšakratesse. See võimaldab meil sügavalt lõõgastuda ja saada osa oma sisemisest teadlikkusest. Mediteerimine aitab tunda ja kogeda, mida Sinu valitud Seleniidil ja selle vibratsioonil on Sulle pakkuda. Kui tunned, et seleniidi vibratsioonid on liiga tugevad Sinu jaoks, siis kasuta lisaks ka mõnda maandavat kristalli, nt hematiiti, obsidiaani, punast jaspist.

Seleniit on tuntud kui inglite kivi, kuna juhatab inglid meieni ja aitab nendega suhelda. Seleniiti võib lihtsalt hoida käes ja paluda inglitel end kaitsta ja juhatada. Seleniit aitab tuua selgust ja toetab ebameeldivatel koosviibimistel. Parim on Seleniiti esmalt kasutada eraldi ja peale selle energia tunnetamist võib ka teiste kividega kombineerida.

Seleniidi eest hoolitsemine ja kasutuskohad

Seleniit armastab valgust ja päikest. Seetõttu ei tohiks Seleniiti hoida pimedas kohas. Kasutades Seleniiti kodu kaitsjana võiks asetada kivid kodu või toa nelja nurka. Seleniit on isepuhastuv ja ei vaja palju hoolt. Siiski võiks seda vahel käes hoida ja heade sõnadega toetada või asetada mõneks ajaks aknale koos mäekristalli või ametüstiga päikese või kuuvalguse kätte. Seleniit on väga habras ja seda võib kergelt kriimustada. Samuti ei talu Seleniit vett. Isegi ülimalt negatiivsed mõtted võivad Seleniidi purustada või pragusid tekitada. Seleniidi peal ja ümber on hea laadida teisi kristalle ja ehteid.

Kuna Seleniit lõõgastab ja rahustab, on see sobiv magamistuppa. Aseta torn voodi peatsikusse või voodi kõrvale, näiteks öökappidele. Samas tekitab Seleniit lastes turvatunnet, lisaks toob rahuliku une ning võiks olla ka igas lastetoas.

Päritolu: Atlase mäestik, Maroko

Facebook: vaata lisaks!

Vaata ka teisi Seleniidist tooteid

Lisainfo

Kogus

Ühekaupa, 4ne komplekt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.